جرثقیل نوسان چرخشی

جرثقیل پیچ و مهره بازو از یک دستگاه پست صاف، دستگاه چرخشی، دستگاه بازوی چرخشی و بالابر زنجیره ای الکتریکی، از جمله ستون، ستون، محور، میله دروازه، مکانیسم بلند کردن (بالابر زنجیره ای الکتریکی)، مکانیزم لغزش، سیستم الکتریکی، نردبان و تعمیر و نگهداری سکو. انتهای پایین ...

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

جرثقیل پیچ و مهره بازو از یک دستگاه پست صاف، دستگاه چرخشی، دستگاه بازوی چرخشی و بالابر زنجیره ای الکتریکی، از جمله ستون، ستون، محور، میله دروازه، مکانیسم بلند کردن (بالابر زنجیره ای الکتریکی)، مکانیزم لغزش، سیستم الکتریکی، نردبان و تعمیر و نگهداری سکو. انتهای پایین تر ستون بر پایه خاک مخلوط شده و بازوی چرخشی دوار، که می تواند مطابق با تقاضای کاربر تنظیم شود، ثابت می شود. قطعات چرخشی به چرخش دستی و چرخش الکتریکی تقسیم می شوند. جرثقیل الکتریکی زنجیر حلقه بر روی مسیر بازوی دوار برای بلند کردن اجسام سنگین نصب می شود.

جرثقیل پیچ و مهره با نام تجاری نوع UPMAX زنجیره الکتریکی زنجیره الکتریکی AMH به خصوص مناسب برای راه کوتاه، استفاده مکرر، عملیات بلند بلند، دارای مزایای بهره وری بالا، صرفه جویی در انرژی، راحت، رد پای کوچک، عملیات آسان و تعمیر و نگهداری و غیره. زنجیره الکتریکی زنجیر حلقه زنجیره ای عمل می کند که بر روی پرتو عبور می کند. بازوی چرخشی می تواند چرخ دنده توسط گیرنده در دستگاه چرخشی رانده شود، و جعبه کنترل الکتریکی بر روی لودر زنجیره ای نصب شده است.

عملیات این دستگاه با دکمه ی چراغ قوه انجام می شود. 2-6 دکمه در درب چراغ قوه وجود دارد و معمولا 6 نقطه برای کنترل سریع، سریع، آهسته، آهسته، آهسته، چپ و راست و سطح کالسکه گلدان استفاده می شود. معمولا کمتر از 500 کیلوگرم می توان دکمه دستی Peiangma را روی ماشین روشن کرد، تنها در زیر عملیات، بیش از 1T Peiangma الکتریکی ماشین، می تواند بالا و پایین، چپ و راست، قبل و بعد از عمل سوئیچ.

توجه داشته باشید:

1، دکمه سریع و آهسته را فشار داده و دکمه ی مقابل همان موتور را در همان زمان فشار دهید.

2، هنگامی که رونق زیر ممنوعیت ایستاد

3. لغزش و کشیدن اشیاء سنگین را ممنوع کنید.

4. ممنوعیت بارگیری و بلند کردن.


Hot Tags: نوسان نوسان جرثقیل، سفارشی، تولید کنندگان، انبار
پرس و جو
محصولات مرتبط

Copyright © Henan Armagh Machine Equipment Co.، Ltd کلیه حقوق محفوظ است.