جرثقیل کمربندی کوچک

t از یک ستون، بازوی چرخشی و یک بالابر برقی با زنجیر حلقه تشکیل شده است. پرتو بازوی مارپیچی جرثقیل مارپیچ نوع BZN ساختار فولادی توخالی را تصویب می کند. وزن سبک، قدرت بالا، استحکام خوب، ساختار ساده و عملیات راحت است. مکانیسم راه اندازی ساخته شده است

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

t از یک ستون، بازوی چرخشی و یک بالابر برقی با زنجیر حلقه تشکیل شده است. پرتو بازوی مارپیچی جرثقیل مارپیچ نوع BZN ساختار فولادی توخالی را تصویب می کند. وزن سبک، قدرت بالا، استحکام خوب، ساختار ساده و عملیات راحت است. مکانیسم راه رفتن ساخته شده، رولر پلاستیکی مهندسی را با نورد غلتکی تصویب می کند که دارای اصطکاک کوچک، راه رفتن سریع و کوچک است که برای بهبود حرکت عمودی قلاب مفید است. انتهای پایین ستون بر روی پایه بتونی توسط پیچ لنگر ثابت می شود که می تواند به سرعت و به سرعت مواد را بر روی کار بلند کند.

اصل کار BZN نوع ستون:

بر اساس اصل، یک مکانیسم چرخش الکتریکی اضافه شد که توسط دستگاه کاهش سرعت چرخ دنده سیکلوئیدی به چرخش کنتاکت منتقل شد و جک الکتریکی مستقیم و مستقیم بر روی کانال I-beam beam حرکت کرد. آسانسور الکتریکی بار سنگین را بارگیری می کند و کنترل کامل الکتریکی را به دست می دهد که شدت کار را کاهش می دهد.

پارامترهای عملکرد:

1. مدل: BZN-KBK

2. وزن: 100 - 1000 کیلوگرم؛

3. ارتفاع افزایش: حداکثر تا 6 متر؛

طول بازو: 1 - 6.5 متر؛

5. حالت رانندگی اتوماتیک: عملیات دستی؛

5. حالت چرخش: چرخش دستی؛

6. زاویه چرخش: حداکثر 270 درجه.

7. الکتریکی حلقه زنجیره ای، بالابر دستی یا پنوماتیک زنجیره ای gourd؛

بیشتر محصولات ترمینال کنسانتره لطفا بررسی کنید: http://www.shidaiss.com/

ویژگی های اصلی:

دست 1 انعطاف پذیر و چرخشی است

جرثقیل اسلحه KBK یک نوع انعطاف پذیری بسیار خوبی از تجهیزات بلند کردن، سازگاری با تولید مدرن، در خط تولید برای استفاده بیشتر، صرفه جویی در نیروی انسانی، بهبود کارایی کار، دستیابی به اتوماسیون عملیاتی، متعلق به جرثقیل کوچک از وزن محصولات، از 0.125t به 1t، برای انطباق با طیف گسترده ای از.

2. اقتصادی و کارآمد

این می تواند به سادگی بر روی ستون کارگاه یا بالای ستون ساخت فولاد نصب شده باشد، که می تواند به سادگی و قابل اعتماد نصب شود، و هزینه کم است.


Hot Tags: جرثقیل ستون کوچک، سفارشی، تولید کنندگان، انبار
پرس و جو
محصولات مرتبط

Copyright © Henan Armagh Machine Equipment Co.، Ltd کلیه حقوق محفوظ است.